KVĚTINY

Květiny pro Váš svatební den Vám rádi dle domluvy uvážeme a naaranžujeme ze sezónních květů přímo z naší "svatební zahrádky".

Milujete některé květiny tak, že si bez nich svůj den neumíte ani představit, ale Váš svatební den bude v době, kdy nejsou běžně k mání? S tím si hravě poradíme a svatební květinovou výzdobu rádi doplníme o ladící umělé květy a doplňky, které Vám umožní těšit se z oblíbených rostlin v jakékoliv roční období. 

Rádi se díváme na věci i z jiného než běžného úhlu pohledu, a proto si společně s Vámi můžeme při plánování svatební květinové výzdoby vzít k ruce pomocníka, který nám napoví, jaké květiny se podle jejich významu nejlépe hodí. Nejedná se o běžnou "květomluvu", jak ji známe, ale květiny nám mohou sdělovat poselství mnohem hlubší. Jsou spojeny s nejrůznějšími energetickými vlastnostmi, takže máte-li chuť "vyladit" svůj svatební den i tímto způsobem, budeme Vám velmi rádi nápomocni. 

Do svatební výzdoby můžeme zakomponovat i Vaše oblíbené minerální kameny, ať už v surové či broušené podobě, nebo třeba ve formě různých květinových a korálkových girland. Fantazii se meze nekladou a svatba je ta nejúžasnější příležitost, jak být hravý.

Balíček je variabilní a může podle Vašeho přání obsahovat kompletní přípravu všech květin a výzdob, jako je kytice pro nevěstu, pro maminky, pro svědky, korsáž pro ženicha, svědky, vývazky pro svatebčany, nadstandardní výzdobu svatební tabule a rautového stolu, nadstandardní výzdobu židlí pro svatebčany, nadstandardní výzdobu obřadního stolku a slavobrány, nadstandardní výzdobu místa pro předsvatební noc a svatební noc... Nebo jen některé zmíněné komponenty, či jinou výzdobu podle Vašich představ.


Pro další informace nás kontaktujte, rádi s Vámi domluvíme všechny podrobnosti.